jerusalem

השתלות שיניים בירושלים

זהו שורש שן מלאכותי, אשר מכניסים ללסת שלך כדי להחזיק גשר או שן חלופית. השתלת שיניים עשויה להוות אלטרנטיבה עבור אלה שאיבדו שן או שיניים בגלל פציעה, מחלת חניכיים או חניכיים או סיבה אחרת.

סוגי השתלות שיניים

Endosteal (בעצם): זהו סוג השתל המשמש לרוב. הסוגים השונים הם להבים, ברגים או צילינדרים, המוכנסים בניתוח לעצם הלסת. כל שתל מכיל מספר שיניים תותבות. Endosteal משמש לעתים קרובות כאופציה עבור מטופלים עם תותבות נשלפות או גשרים.

Subperiosteal (על העצם): הם ממוקמים על גבי הלסת כשהעמודים של מסגרת המתכת משתרעים דרך החניכיים כדי להחזיק את התותבת. שתלים מסוג זה מיועדים למטופלים שאינם מסוגלים לענוד שיניים תותבות מסורתיות ובעלי גובה עצם נמוך יותר.

האם כל אחד יכול לקבל השתלות שיניים?

ככלל, כל אדם בריא מספיק לעבור ניתוח פה שגרתי או עקירת שיניים עשוי להיחשב להשתלת שיניים. למטופלים חייבים להיות מספיק עצמות וחניכיים בריאות כדי להחזיק את השתל. חולים שעברו טיפול בקרינה לאזור הצוואר/ראש, מעשנים כבדים או כאלה שנפגעו ממחלות כרוניות בלתי מבוקרות [1], כמו מחלות לב או סוכרת חייבים להיבדק על בסיס אישי. אם אתה חושב על שתלים, התייעץ עם רופא השיניים שלך כדי להיות בטוח שהם הכי טובים עבורך.

השתלות שיניים

איך נראית הליך השתלת שיניים?

בהתבסס על הבעיה הספציפית שלך וסוג השתל שנבחר, רופא החניכיים שלך יכין תוכנית טיפול מותאמת אישית כדי לענות על הצרכים שלך.

  • החלפת שן בודדת אם חסרה לך שן, כתר ושתל עשויים להחליף אותה.
  • החלפת שיניים רבות אם חסרות לך שיניים רבות, גשרים הנתמכים בשתל עשויים להחליף אותן.
  • החלפת כל השיניים אם בכלל חסרות לך כל השיניים, תותבת מלאה או גשר מלא נתמך בשתל, שתל נתמך עשוי להחליף אותן.
  • הגדלת סינוס- הלסת האחורית העליונה הייתה בדרך כלל האזורים המאתגרים ביותר לביצוע שתלים דנטליים ביעילות, בגלל איכות וכמות עצם לא מספקת והמרחק הקרוב לסינוס. הגדלת סינוס עשויה לסייע בתיקון בעיה זו על ידי הרמת רצפת הסינוס ופיתוח עצם לצורך מיקום שתלים דנטליים.
  • חריגות בשינוי רכס בלסת התחתונה או העליונה עלולות להשאיר אותך עם עצם לא מספקת היכן למקם שתלים דנטליים. כדי לתקן את הבעיה, מרימים את המסטיק הרחק מהרכס כדי לחשוף את הפגם הגרמי. לאחר מכן ממלאים את העיוות בעצם או בתחליף עצם כדי לפתח את הרכס.

למה אתה יכול לצפות לאחר השתלת שיניים?

השתלות שיניים דומות לשיניים שלך ויזדקקו לאותו טיפול. כדי לשמור על השתל ללא רובד ונקי, עדיין יש לבצע צחצוח וחוט דנטלי. לאחר הטיפול, רופא החניכיים שלך יעבוד בשיתוף פעולה הדוק איתך ועם רופא השיניים שלך כדי ליצור את תוכנית הטיפול המושלמת עבורך. יתכננו ביקורי מעקב קבועים כדי לבחון את החניכיים, השתל והשיניים שלך, כדי להבטיח שהם בריאים.

כמה כואבים השתלות שיניים?

אנשים רבים שעברו השתלת שיניים מצהירים כי אין כמעט כאבים הקשורים להליך. ניתן להשתמש בהרדמה מקומית במהלך ההליך, ומטופלים רבים מצהירים כי לשתלים יש אי נוחות מינימלית בהשוואה לעקירת שן.

איך אני דואג להשתלות שיניים?

השתלות שיניים זקוקות לאותה תשומת לב כמו שיניים בפועל, הכוללות בדיקות שיניים תכופות, שימוש בחוט דנטלי, צחצוח ושטיפה באמצעות מי פה אנטיבקטריאלי.

השתלות שיניים ירושלים

1. ד"ר מיכאל אטינגר

משרדם מורכב מבוגרי הדסה, ומעניק טיפולי שיניים רב תחומיים, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כמו מערכות CEREC CAD/CAM, מיקרוסקופים דנטליים ותכנון שתלים בעזרת מחשב. הם מציעים לכם מעטפת מלאה של שירותים בזמן שאתם מבקרים בישראל (שירות VIP בשדה התעופה, בתי מלון, סיורים מודרכים בירושלים ועוד), כל שעליכם לעשות הוא לשאול אותם! הם עושים הכל כדי להפוך את טיול השיניים הבא שלך למוצלח ככל האפשר!

2. ד"ר ארי גרינשפן ירושלים

ד"ר ארי גרינשפן עוסק ברפואת שיניים בירושלים משנת 1988. הוא בוגר האוניברסיטה לרפואה ורפואת שיניים של ניו ג'רזי. מאז שסיים את לימודיו הוא רופא שיניים בירושלים ישראל משרדו מציע שילוב ייחודי של קסם ירושלמי ישן וחמימות. יש לו גם מרפאת שיניים בטכנולוגיה מתקדמת. הוא מספק מגוון רחב באופן יוצא דופן של שירותים הכוללים למבוגרים ולילדים מפחדים כתרי CEREC. CEREC מאפשרת לנו לייצר כתר פורצלן קבוע f במקום תוך שעה. המטופלים שלהם מוצאים אותם מגיבים, דואגים ומודאגים מהצרכים שלהם.

3. מרפאת סרטר

מרפאת סרטר נוסדה על ידי ד"ר רוברט סרטר, מומחה ברפואת שיניים תותבת אשר סיים את הכשרתו המומחית בשנת 1992 בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת ניו יורק. מרפאת שרטר הבשילה בעקבות חזון ברור ומשכנע, המנחה את ייעודה. מרפאת השיניים מתמחה בשיקום אסתטי על שיניים טבעיות והשתלות שיניים. המרפאה מתוכננת טכנולוגית ולוגיסטית לטיפול במקרים בכל קושי. המתקן כולל 4 חדרי טיפולים, מעבדת שיניים פנימית משלו, מרכז הדמיה תלת מימד, צילום רנטגן פנורמי וכן מכונות רנטגן דיגיטליות קונבנציונליות ומרכז חינוך. כתוצאה מכך, המרפאה יכולה לטפל באופן הוליסטי בצרכי התותבות של המטופלים מתחילתו ועד סופו, תוך הנחת הכתר בפיו של המטופל, ממש בתפקיד, לרוב באותו יום.

השתלות שיניים בירושלים

4. מרפאת שיניים דחופה 24/7

המרפאה מקשיבה היטב לרצונות האסתטיים של המטופל על מנת לשלב את התוצאה האסתטית הרצויה עם איזון ביולוגי, מבני ותפקודי. זה משפר את הבריאות, האסתטיקה ואריכות החיים של התיק. לפני טיפול בכל מטופל, הם יוצרים שיבוט דיגיטלי של המקרה של המטופל, אשר מטופל תחילה באופן דיגיטלי. לאחר מכן המרפאה מממשת את הטיפול תוך-אורלית, בהנחיית התכנון הדיגיטלי. הם מדמים כל טיפול לפני הביצוע. המרפאה בוחרת תמיד באופציה הטיפולית המאזנת בין פולשנות מינימלית לאריכות ימים.

אולי תרצה לקרוא כאן גם על עורך דין רשלנות רפואית בירושלים.

5. מרפאת שיניים ממילא

לפה בריא יש חשיבות מכרעת ליכולת לאכול בנוחות על מנת לשמור על בריאות מרבית. חיוך קל ונוח מושך אנשים וגורם לאינטראקציה וחיבור אנושיים. מרפאת השיניים ממילא רוצה לעזור להחזיר למטופלים את החיוך השמח, הבטוח והבטוח. מרפאת שיניים ממילא היא מחלוצות רפואת השיניים הדיגיטלית בישראל. המרפאה מתעדכנת בהתקדמות האחרונה בתחום ומשלבת את הטובים ביותר בפועל.

6. דנטל ירושלים

דנטל ירושלים הינה מרפאת שיניים כללית וקוסמטית קהילתית המחויבת לספק מגוון מקיף של שירותי רפואת שיניים באיכות גבוהה הניתנים בטכניקות העדכניות ביותר, במתקן שכונתי ידידותי ומודרני. הם מאמינים שבריאות הפה שלך ושל משפחתך היא חלק בלתי נפרד מהבריאות והרווחה הכללית שלך. הם מספקים הסבר מלא על צרכי רפואת השיניים והתוכנית הטיפולית המוצעת שלך, ואנו מתחילים בהצגת כל העלויות והעמלות מראש, כך שלא יהיו הפתעות. דנטל ירושלים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ניקיון וסטריליזציה.

7. ד"ר סטיבן קורר משרד שיניים KJJ

המוטו שלהם הוא 'לעזור לך לשמור על השיניים שלך לכל החיים'. בעת הצורך הם מבצעים רפואת שיניים אסתטית מרשימה להפליא ושתלים, כתרים וגשרים יפים – אך המטרה שלהם היא להכריח את כל אלה על ידי קידום ולעיתים דרישה לגישה מונעת לבריאות השיניים.

8. ד"ר גדליה מרדכי שטרן

ד"ר גדליה מרדכי שטרן רוצה לעזור להחזיר למטופלים את החיוך השמח, הבטוח והבטוח. המרפאה שלו היא אחת מרפואת השיניים הטובות בישראל. המרפאה מתעדכנת בהתקדמות האחרונה בתחום ומשלבת את הטובים ביותר בפועל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן