jerusalem

טיפול זוגי בירושלים

אם אתה ובן זוגך מנהלים את אותם ויכוחים ישנים ולא מצליחים לעבור אותם, טיפול זוגי מתאים. אם אתם מרגישים מרוחקים מבן הזוג שלכם, לא מובנים באופן קבוע, כועסים וממורמרים, או כאילו בן הזוג שלכם כבר לא מעוניין בך או בקשר, סביר יותר שטיפול זוגי יעזור מאשר עבודה פרטנית. אם חיי המין שלכם הצטמצמו ואתם כמהים ליותר אינטימיות, גם זה מגיב יותר לעבודה זוגית. אם אחד מכם בגד אבל אתם רוצים להציל את הקשר, טיפול זוגי עשוי להיות התשובה.

טיפול זוגי יכול לעזור – בתנאי שבן הזוג שלך יהיה מוכן לפחות לנסות את זה. מטפל זוגי טוב יעזור לשניכם להיכנס לאותו צוות כדי לפתור את הבעיות שלכם במקום בצוותים שונים, לריב אחד עם השני. טיפול זוגי טוב יכול לעזור לכל אחד ללמוד כיצד לתמוך ולרפא את השני. תוך כדי כך, אתה עשוי לרפא את מערכת היחסים שלך ולשלוח אותה לכיוון חיובי יותר.

דברים שכדאי לשאול לפני קביעת תור

שאלו האם המטפל מורשה כמטפל זוגי ומשפחתי. אם לא, שאלו כיצד המטפל רכש הכשרה והאם היא או הוא עקבו אחר פיקוח המיועד במיוחד לעבודה זוגית.

אולי תרצו לקרוא כאן גם על קורס פסיכומטרי בירושלים.

טיפול זוגי בירושלים

שאלו כמה זמן המטפל עבד עם זוגות ומה אחוז התרגול עם זוגות. אל תהססו לשאול מטפל פוטנציאלי כמה זוגות משתפרים ונשארים ביחד; כמה נפרדים או מתגרשים. זכור שלא כל הפרידות הן כישלונות בטיפול. לפעמים זה האינטרס של שני בני הזוג להיפרד בצורה ידידותית ככל האפשר.

שאלו האם אלה שנפרדו עשו זאת בצורה בריאה עבור שני בני הזוג ועבור כל הילדים המעורבים.

בקשו מהמטפל לשתף גם את הפילוסופיה והעמדות שלו לגבי נישואין. זה מפכח בעיניי שמחקרים הוכיחו ש-40 אחוזים מהזוגות שמתגרשים מאוחר יותר מתחרטים על ההחלטה.

המטפלים הזוגיים הטובים ביותר בירושלים

1. רפאל ריצ'מן

במהלך הפגישות שלו הוא מקשיב לדאגות, לרצונות ולמה שמטריד ומטריד כל אחד מכם. הוא תורם ליצירת סביבה בטוחה, אוהבת ותומכת בה אתה יכול להרגיש גם נתמך וגם נינוח. הוא יוצר אווירה מסבירת פנים ולא שיפוטית שבה אתה יכול לשתף פעולה כדי לשפר ולשפר את מערכת היחסים שלך [1]. בתוך ה"מיכל" האמפתי הזה, סביר יותר שכל אחד מכם ירגיש בנוח לזהות ולתקשר את הרגשות והרעיונות שלכם לבן הזוג.

2. גברת מיקי לאבין-פל

היא MFT חומלת המתמקדת בסיוע לאנשים להתגבר על מחסומים וטראומות שמונעות מהם למצוא ולשמור אהבה! היא מטפלת בזוגיות, מטפלת זוגית ומשפחתית. אתה יכול למצוא אותה בקטמון, ירושלים. שירותי הליבה שלה כוללים – ניהול קונפליקטים, ייעוץ (נישואין), ייעוץ מקוון / טיפול טלפוני, מניעה, ייעוץ זוגי וטיפול (זוגיות).

אולי תרצה לקרוא כאן גם על עורך דין משפחה בירושלים.

3. גברת רותי פורטנוי

היא מתרגלת מתקדמת EFT מנוסה, יועצת זוגית – מטפלת זוגית מוסמכת אימאגו. היא אוהבת לעבוד עם זוגות ויחידים. היא מספקת מקום בטוח ללא אשמה, ללא בושה, ללא ביקורת ומעצימה אנשים לרפא ולשגשג. היא מלמדת לזרוק את המטען ולאהוב בלהט כולל אהבה עצמית. גב' רותי פורטנוי היא אחת המטפלות/יועצות הטובות ביותר שמתרגלות תחת פיקוח, מתקדמת EFT/NLPPritioner בירושלים. היקף העיסוק שלה כולל התעללות (ניצולי), התמכרות (אלכוהול / אלכוהוליזם), שכול ואובדן, גירושין ו/או פרידה, ייעוץ מקוון, סכסוך הורים/נוער, הפרעת דחק פוסט טראומטית, ייעוץ לפני נישואין, מערכות יחסים ונישואין בעיות.

4. גב' פרלה עמנואל

שירותי הליבה שלה כוללים טיפול פרטני וזוגי ופסיכותרפיה (מתבגרים). היא עובדת עם ניסיון, כבוד ויושרה עם הידע והאמון שאתה יכול לגשת הכי טוב שלך. גב' פרלה היא עובדת סוציאלית (בריאות הנפש), מטפלת זוגית ומשפחתית בגבעת זאב, ירושלים.

5. סוזן לואיס

יש לה 38 שנות מומחיות כפסיכולוגית מורשית אוסטרלית. היא אופיינה כפתוחה, ישירה ועסוקה. היא אוהבת לעבוד בצורה שיתופית ופתוחה בה נבנות ומשתפות פרשנויות. טיפול הוא ביסודו של פיתוח קשר אותנטי ובטוח. תחומי העניין העיקריים שלה הם זוגות, זוגיות, משפחות ואנשים. היא גם שימשה כיועצת למגוון ארגונים קליניים, וחלק גדול מהעסק שלי כרוך בהוראה ופיקוח על פרקטיקה קלינית.

טיפול זוגי

6. רפאל ריצ'מן

הוא משתמש בגישת טיפול ממוקד רגשי בפגישותיו. EFT, המבוססת על תיאוריית הקשר, יכולה לסייע לך בפיתוח קשרים טובים ועמוקים יותר עם בן לוויה שלך. הדגש הוא על הרגשות והחוויות העכשוויות שלך בינך לבין בן/בת זוגך. זוהי שיטה יעילה לעבודה לקראת הרגשה שמיעה ומובן. EFT לזוגות מטרתו לנקות את האוויר מ"זיהום רגשי" וליצור סביבה רגשית נוחה למילוי הצרכים והרצונות שלכם. הוא יכול לעזור לך ולבן/בת הזוג שלך להרגיש קרובים ומחוברים יותר על ידי שימוש בפרדיגמת ה-EFT המוכחת מדעית כמדריך. הוא מוביל אותך דרך הנוף הסלעי, המסוכן מבחינה רגשית והמביך לעתים קרובות של קשר אישי קרוב בפגישות.

7. אברהם וייץ

זוגות מתחזקים, מרגישים התקדמות ומתנועעים במהירות יחסית לאחר לימוד מיומנויות, רעיונות ומושגים המבוססים על תמהיל אקלקטי של הטיפולים הזוגיים המוצלחים ביותר מבוססי מחקר (אימאגו, EFT ו-Gotman), כמו גם תורת ההתקשרות והתנסות סומטית. . זוגות בתרגול שלי מפתחים קשר אינטימי לא רק במהלך הפגישה, אלא גם בין ביקורים. הם מקבלים השראה מהיכולת שלהם לקבל אחריות אישית יותר ולראות את השותפות שלהם הופכת פחות תגובתית ויותר מודעת. אחת הבחירות החיוניות והמתגמלות ביותר שאנו יכולים לעשות היא להשקיע בשותפות בטוחה ומספקת. אנא פנה אליו אם אתה רוצה ללמוד עוד על האופן שבו אתה והשותף שלך יכולים להפוך את זה למציאות.

8. ליזי רובין

התשוקה שלה היא לעזור לכל הזוגות לקיים חיים אינטימיים מספקים יותר, מינית ורגשית. לאחרונה היא גם החלה ללמד מורי כלה כיצד ללמד אינטימיות, כי לדעתה נעשות הרבה טעויות בשלב מוקדם של הנישואין. בנוסף לכך, מלמדת עובדות ומורות כלה על אלימות במשפחה, התעללות, דיכאון לאחר לידה, OCD ועוד. היא מנחה קבוצות תמיכה לנשים גרושות ולנשים שחיות עם התעללות. היא רואה יחידים, זוגות ומשפחות. תקוותי היא שזוגות צעירים יבואו בשלב מוקדם בנישואים כדי להגיע לדרך טובה לאינטימיות. בנוסף לכך, אני מטפלת בהפרעות בתפקוד המיני של גברים ונשים יחד עם צוות של מטפלת ברצפת אגן במידת הצורך ורופא. אני זמין להרצאות בעצם בכל נושא של אינטימיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן