jerusalem

לוכד נחשים בירושלים

לוכד נחשים בירושלים

נחשים עשויים להטיל ביצים בערימות קומפוסט ובערימות אשפה. מקורות מזון כגון מכרסמים, צפרדעים או ציפורים מעודדים אותם להישאר, אז הגן מפני נחשים מכל פחי אשפה, בריכות ועופות עם רשת עדינה. אתה יכול להפוך את הגינה שלך לפחות אטרקטיבית לנחשים על ידי שמירה על גזם שיחים, דשא כיסוח והגינה מסודרת בדרך כלל.

הסר ערימות של הריסות, עצים, יריעות קירוי או גזירי עלים ונקו את הפרגולות בביתך בירושלים שבהן נחשים יכולים לתפוס מחסה. אם נחשים חיים מתחת לבית שלך, שקול לחסום את הגישה שלהם לאחר שהוסרו. לוכד נחשים מורשה יכול לתפוס ולהעביר נחש בתשלום.

לוכד נחשים

לוכד הנחשים הטוב ביותר בירושלים

אם אתה נמצא בשטח פתוח, אל תתקרב לנחש [1]. (זכור שאתה בשטח הטבעי שלו.) אם אתה נמצא באזור עירוני, ויש ללכוד את הנחש, ליתר ביטחון, אנא הקפידו לשכור רק לוכד נחשים עם אישור בתוקף.

1. גולן שריר

גולן שריר אחראי על לכידת והעברת נחשים שחדרו לאזורים מיושבים. זוהי עבודה חשובה מכיוון שהיא עוזרת להגן על בני אדם ונחשים מפגיעה כאחד. נחשים נכנסים לרוב לבתים ולחצרות בחיפוש אחר מזון או מחסה, והדבר עלול להיות מסוכן הן לנחש והן לאנשים שחיים שם. גולן שריר הוא מטפל בנחשים מורשה.

2. אלעד צחי

אלעד צחי אישר אישור ללכוד נחשים מטעם הממשלה. הוא אדם אמין ויודע לתפוס נחשים קטלניים מבלי לפגוע באיש. הוא אחד מלכדי הנחשים הטובים בירושלים.

אולי תרצו לקרוא כאן גם על חברת ניקיון בתים בירושלים.

3. עקיבא טופר

נחשים קטלניים מטופלים בזהירות. הם יכולים לנשוך את התופס גם כן. לכן אתה צריך לשכור אדם מנוסה שיכול להתמודד עם הנחש עם טיפול נאות ומניעה. עקביה טופר מושלם לעבודה זו בגלל המקצועיות והניסיון שלו, ניתן להעסיק אותו לעבודה.

לוכד נחשים בירושלים

4. מרדכי פנקסוביץ

בכל הנוגע לבחירת שירות הרחקת נחשים, הניסיון הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון. אתה רוצה לוודא שהאנשים שמסלקים את הנחשים מהרכוש שלך יודעים מה הם עושים. הם צריכים להיות בעלי הכשרה וניסיון רב בטיפול בנחשים. מרדכי פנקסוביץ מסוגל לזהות סוגים שונים של נחשים והוא יכול לקבוע אם הנחש ארסי או לא. לכן, אתה יכול לסמוך עליו.

5. מוחמד כמאל

גם המוניטין של שירות הרחקת נחשים חשוב. אתה רוצה לוודא שיש להם מוניטין טוב בקהילה. מוחמד כמאל ידוע כאמין ואמין. אתה יכול לבדוק ביקורות מקוונות כדי לקבל מושג מה אנשים אחרים חשבו על הניסיון שלהם עם מוחמד כמאל.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

הופעות בירושלים

הופעות בירושלים

ירושלים היא מרכז תרבות מפואר באמת בו תוכלו ליהנות ממופעים שיתאימו למגוון רחב ומגוון של תחומי עניין. ירושלים זוכה להערכה רבה בזכות המופעים הקאמריים והתזמורתיים

סיור יום ירושלים מעמאן ירדן

סיורים בירושלים

ירושלים היא עיר הקדושה לשלוש דתות – נצרות, יהדות ואיסלאם. זוהי עיר חובה לכל מי שמבקר בישראל. ירושלים מלאה בהיסטוריה ותרבות מרתקות. לכן סיור הוא

ספא בירושלים

ספא בירושלים

בין אם אתם מבקרים בירושלים ליום כיף, מחפשים מתנת יום הולדת מגניבה לבן הזוג שלכם או סתם זקוקים לקצת פינוק עצמי – ספא הוא תמיד

פתיחת איטום בירושלים

אינסטלטור בירושלים

בין אם אתה עושה עשה זאת בעצמך תדיר או מעדיף את גישת הידיים, בשלב מסוים, כל בעל בית יצטרך לשכור איש מקצוע שיטפל או יסייע

מנעולן בירושלים

פורץ מנעולים בירושלים

הביטחון שלך עומד על כף המאזניים כשאתה מוצא את עצמך שוכר מנעולן לא אמין או לא כשיר שיעבוד על המנעולים שלך. נדון כיצד והיכן למצוא

דילוג לתוכן