jerusalem

עורכי דין פליליים בירושלים

אם אתה כבר מבין את החשיבות של עורך דין מצוין כשאתה עומד בפני אישום פלילי, השלב הבא הוא למצוא את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר שייצג אותך. לא כל עורכי הדין נוצרו אותו הדבר, ומציאת עורך הדין המתאים יכולה לעשות את כל ההבדל בכל הנוגע להגנה הטובה ביותר שאפשר.

הקדשת הזמן כדי לחפש את עורך הדין הטוב ביותר יכול להבטיח שאתה מיוצג באור הטוב ביותר האפשרי כאשר אתה פונה לבית המשפט. למרות שתהליך חיפוש אחר עורך דין יכול להיראות מרתיע, במיוחד כאשר עוסקים בהשלכות של אישום פלילי, זהו ללא ספק אחד השלבים החשובים ביותר בתיק כולו. להלן עשרה טיפים שיעזרו לך למצוא את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר.

עורכי דין פליליים

1. עורך דין צריך להגיב

כאשר אתה יוצר קשר עם עורך דין, הוא צריך להגיב במהירות. הצוות המשפטי שלהם אמור להיות מסוגל לתאם איתך פגישה תוך יום אחד. אם הם מיהרו לענות לשיחת הטלפון או האימייל שלך, הם כנראה הולכים להיות על הכדור באותה מידה כשמדובר בהגנה עליך.

2. עורך הדין הנכון מתמחה במשפט פלילי

למרות שהם לא חייבים לעסוק במשפט פלילי בלעדי, עורך הדין הנכון מתמחה לפחות במשפט הפלילי. אם אינך רואה דבר באתר עורך הדין על משפט פלילי, סביר להניח שהוא אינו עורך הדין המתאים לצרכיך.

3. בחר מישהו מנוסה בבתי המשפט המקומיים

לא רק שכל בית משפט עושה את הדברים בדרך שלו, אלא כל שופט עושה את הדברים גם בדרך שלו. הכרת הפרט והפרט של בית המשפט מולו אתה מתמודד יכולה לעזור לך ליצור אסטרטגיה מנצחת עבור המקרה שלך.

עורכי הדין הפליליים הטובים ביותר בירושלים

1. משרד עורכי דין דוד הלוי

כתובת: רחוב בן יהודה, ירושלים, ישראל

עורך דין דוד הלוי הוא בוגר התכנית המשולבת למשפטים ומינהל עסקים מצטיינים באוניברסיטה העברית. הוא סיים את התמחותו בפרקליטות מחוז ירושלים וזמן קצר לאחר מכן החל לשמש כסנגור המתמחה בתחום הפלילי.

2. צל, ארון ושות'.

כתובת: רחוב בן יהודה 34, ירושלים 9423001, ישראל

משרד עורכי דין בוטיק בינלאומי שבסיסו בירושלים, ישראל, חברי צל, ארון ושות' מגוונים ככל שהם יודעים. מאז הקמת המשרד בשנת 1999, הם הבינו כי בשוק העולמי של ימינו, ידע וניסיון משפטי רחב חיוניים לכל עורך דין המעוניין לסייע כראוי ללקוח. מה יש להם שמייחד אותם? אם להגדיר בתמציתיות, הם גנרליסטים חוצי גבולות

אולי תרצה לקרוא כאן גם על עורך דין משפחה בירושלים.

3. יהודה רווה

כתובת: רחוב אוסישקין 26, ירושלים 91077, ישראל

יהודה רווה ושות' הוא בין משרדי עורכי הדין המסחריים המובילים בישראל. המשרד מספק שירותים משפטיים רב-תחומיים בכל תחומי המשפט המסחרי, המבוססים על ניסיון מעמיק בתעשייה המשתרע על פני למעלה מחצי מאה של עיסוק. המשרד, שהוקם בשנת 1974, ידוע בגישת השירות המלא שלו ובהבנה המקיפה של הסוגיות המשפטיות והמסחריות העומדות בפני מנהיגים עסקיים כיום.

עורכי דין פליליים בירושלים

4. וולף, ברגמן וגולר

כתובת: בניין 98, מלחה, הפארק הטכנולוגי ירושלים, ירושלים 9695101, ישראל

עם יותר מ-48 שנות ניסיון בהגנה על קניין רוחני [1], אינטראקציה מעשית עם משרד הפטנטים וסימני המסחר הישראלי, פרקטיקה בלעדית בטיפול בענייני פטנטים, עיצוב וסימני מסחר לרבות הכנה, הגשה והעמדה לדין של בקשות ישראליות של לקוחות מוכרים באירופה, צפון אמריקה והמזרח הרחוק וכן הכנה, הגשה והעמדה לדין של בקשות בארץ ובחו"ל ללקוחות ישראלים וגלובליים.

5. לבנת, מאייר ושות'.

כתובת: הפארק הטכנולוגי ירושלים, בניין 9, קומה 4 מלחה, ירושלים 91481, ישראל

יש להם ניסיון רב בייעוץ וביצוע של מגוון רחב של עסקאות ואסטרטגיות מתוחכמות עבור לקוחות. הם מספקים ייצוג בלתי מתפשר לחברות וליזמים. הניסיון והמומחיות שלהם משולבים בפרקטיקה של משרד קטן המוקדש לייעוץ לעסקים ואנשי עסקים לעולם העסקים הגדול.

6. לפידות, מלכיאור, אברמוביץ' ושות'.

כתובת: רח' קרית חמדה 11, ירושלים 91451, ישראל

נוסדה בשנת 2004, עם מטה בירושלים ומשרדים בתל אביב; לפידות, מלכיאור, אברמוביץ' ושות' הינו משרד עורכי דין צומח ודינמי, המייצג לקוחות בכל מגוון העסקאות והתיקים העוסקים בדיני עסקים והיי-טק, הגבלים עסקיים, IP, ניירות ערך, מימון תאגידי, מיזוגים ורכישות, וכן ליטיגציה מסחרית, מיסוי, נדל"ן, דיני עבודה ואיכות הסביבה.

7. משרד עורכי דין א.עמוס פריד

כתובת: רחוב רמב"ן 5, ירושלים 92422, ישראל

משרד עורכי דין א. עמוס פריד ממוקם בירושלים, ישראל ומציע מגוון רחב של ייצוג בנושא ליטיגציה – בין אם אזרחי, פלילי, מסחרי, מנהלי או נזיקין. למר פריד ניסיון רב בעסקאות מקרקעין מורכבות, סוגיות דיני חברות, חוזים עסקיים מכל הסוגים, תכנון עיזבון וייעוץ משולב מקיף.

עמוס, יליד שיקגו, אילינוי, עלה לישראל בשנת 1983, סיים את לימודי המשפטים באוניברסיטת בר אילן והפך לעורך דין מורשה בישראל בשנת 1993, וכן במדינת ניו יורק החל משנת 1996. ניסיון עבודה בעבר כולל שירות כעורך דין עוזר ליועץ המשפטי למשרד החוץ הישראלי, עו"ד בלשכת היועץ המשפטי בעיריית ירושלים, פרקליטות ממשלתית ובתחום הפרטי – עו"ד במשרד הנודע קרמר-שפירא-שניידר בירושלים, שם ניהל את אגף נזקי גוף. .

עו"ד יחסו האישי, הבקיאות והמסירות של פריד, מותאמים באופן יצירתי כדי לענות על הצרכים המיוחדים של האדם ולהבטיח את התוצאה הטובה ביותר.

אולי תרצה לקרוא כאן גם על עורך דין רשלנות רפואית בירושלים.

8. ירדן פישר

כתובת: רמת מוצא 21, ירושלים 9677133, ישראל

הוא אחד מהמקומות המדורגים ברשימה כעורך דין פלילי, עורך דין צוואות ועיזבון, סימני מסחר פטנטים ודיני זכויות יוצרים בירושלים. הוא בעל ניסיון רב בתקרי קרימילה מורכבים ויודע כיצד לטפל בהם בבית המשפט.

9. עו"ד עזריאל פרידנברג

כתובת: קרן היסוד 36, ירושלים, ישראל

עורך דין לא חייב לדעת הכל מבלי שיצטרך לחפש דברים, אבל הוא צריך לדעת את היסודות של הפשעים הנפוצים ביותר. הם צריכים להיות מסוגלים להסביר לך את העונשים האפשריים והסבירים להאשמות נגדך. עו"ד עזריאל פרידנברג הוא עורך דין פלילי, צוואות ועיזבון, ופטנטים וסימני מסחר וזכויות יוצרים בירושלים.

עורך דין פלילי

10. איתמר בן עמי

כתובת: ירושלים, 92387, ישראל

יש עורכי דין שעובדים קשה יותר מאחרים. תרצו עורך דין שעורך חקירה יסודית. הם צריכים ללכת למשפט כאשר הכי טוב ללכת למשפט, והם צריכים לעודד אותך לקבל הצעת טיעון רק כאשר זה באמת לטובתך. לאיתמר בן עמי יש את כל התכונות הללו שהופכות אותו לעורך הדין המושלם לתיק. כדאי לשקול להעסיק אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן